B.Tech computer


Home
PO, PEO and PSO
Faculty
Laboratory
Faculty Achievements
Student Achievements
Activities and Events
Student Association
Notice Board
Syllabus
Time Table
Teaching Assistant


Computer Science



Committee Members
 

Student Name Class Committee 
Mr. Rohit Bhaskar Kadam (President) Final Year Administration Committee
Mr. Ganesh Vinkare (Vice- President) Third Year Administration Committee
Mr. Akshay Ramteke (Secretary) Second Year Administration Committee
Mr. Nissim Anand (Head) Final Year Sports Committee
Mr. Natha Sule Final Year Sports Committee
Ms.Priyanka Satav Final Year Sports Committee
Ms.Meghana Bandiwadekar Final Year Sports Committee
Mr. Kishor Suryawanshi Third Year Sports Committee
Mr. Prashant Shingane Third Year Sports Committee
Ms.Varsha Kawade Third Year Sports Committee
Mr. Akashay Khankar Second Year Sports Committee
Mr. Shivprasad Pakale Second Year Sports Committee
Ms. Bhakti Kale Second Year Sports Committee
Ms. Gitanjali Waghavkar Second Year Sports Committee
Ms.Ashvini Dabhankar (Head) Final Year Discipline Committee
Mr. Sanket Katrut Final Year Discipline Committee
Mr. Rohit Zore Final Year Discipline Committee
Ms.Snehal Gaikwad Final Year Discipline Committee
Mr.Namdev kakade Third Year Discipline Committee
Mr. Swapnil Desai Third Year Discipline Committee
Ms.Shubhangi Patange Third Year Discipline Committee
Mr. Bhagwat Ghodke Second Year Discipline Committee
Ms. Kiran Patil Second Year Discipline Committee
Ms. Priyanka More Second Year Discipline Committee
Mr. Shyam Suryavanshi (Head) Final Year Training & Placement Committee
Ms.Abhaya Patil Final Year Training & Placement Committee
Mr. Shankar Talloli Final Year Training & Placement Committee
Ms.Laxmi Telang Final Year Training & Placement Committee
Mr. Abhishek Patil Third Year Training & Placement Committee
Ms.Sonali Kudalkar Third Year Training & Placement Committee
Ms. Shital Mohite Third Year Training & Placement Committee
Ms. Ashwini Bhalekar Second Year Training & Placement Committee
Ms. Mayuri Patil Second Year Training & Placement Committee
Mr. Pravin Kulvade Second Year Training & Placement Committee
Ms.Rucha Jamale (Head) Final Year Cultural Committee
Mr. Ramchandra Patil Final Year Cultural Committee
Mr. Rushikesh kurane Final Year Cultural Committee
Ms. Reshma More Final Year Cultural Committee
Mr. Omkar Budhawade ThirdYear Cultural Committee
Mr. Suraj Suryawanshi Third Year Cultural Committee
Ms.Amruta Malwade Third Year Cultural Committee
Mr.Tushar Khade Second Year Cultural Committee
Mr. Nikhil Dhotre Second Year Cultural Committee
Mr. Nayan Ingale Second Year Cultural Committee
Mr. Vijay Bhingade (Head) Final Year Academic Committee
Mr. Roger Rukadikar Final Year Academic Committee
Ms.Divyani Kulkarni Final Year Academic Committee
Ms.Priyanka Savalge Final Year Academic Committee
Mr. Nitin Waywale Third Year Academic Committee
Mr. Agarpal Wankhede Third Year Academic Committee
Ms. Karishma Nadaf Third Year Academic Committee
Ms. Gitanjali Saste Second Year Academic Committee
Ms. Rajni Samarth Second Year Academic Committee
Mr. Rahul Nalawade (Head) Final Year Finance Committee
Ms. Divyani Palankar Final Year Finance Committee
Ms. Puja Patil Final Year Finance Committee
Mr. Pravin Kumbhar Final Year Finance Committee
Mr. Ranjit Patil Third Year Finance Committee
Mr. Soham Lolage Third Year Finance Committee
Mr. Siddhanath Kiwade Third Year Finance Committee
Mr. Amar Vasekar Third Year Finance Committee
Mr. Akshay Deshpande Second Year Finance Committee
Ms. Asmita Patil Second Year Finance Committee